Mars, Nestle та Cargill обвинуватили у використанні дитячої праці

16.02.2021

(mind) Правозахисна група International Rights Advocates подала федеральний колективний позов проти низки продовольчих компаній, серед яких Nestle, Mars і Cargill за ймовірну експлуатацію дітей і співучасть в торгівлі людьми.

Як повідомляє Bloomberg, позивачами виступили восьмеро малійців, який в дитинстві продали у рабство, де їх змушували збирати урожай какао в Кот-д'Івуарі.

«Вони отримують вигоду, продовжуючи отримувати прибуток від продажу дешевого какао, зібраного дітьми-рабами», – йдеться в заяві IRAdvocates.

«Ми не коментуємо можливі судові позови», – повідомила Джессіка Адельман, прес-секретар Mars. На цьому тижні компанія Mars Wrigley повідомила в своєму звіті, що розширила охоплення моніторингу дитячої праці.

«Нам відомо про подачу документів, і, хоча ми не можемо коментувати особливості цієї справи прямо зараз, я хочу підкреслити, що ми не терпимо дитячої праці при виробництві какао», – вказав представник Cargill.

Представник Nestle заявив, що компанія проводить чітку політику проти дитячої праці і працює над її припиненням.

Багатонаціональні компанії зіткнулися з десятками позовів, в яких їх звинувачують в причетності до порушень прав людини, екологічних правопорушень і трудових зловживань. IRA також подала позов від імені шести колишніх дітей-рабів проти Nestle і Cargill.

Foto www.flickr.com/photos/karafraser/4621669401

Другие материалы раздела

Последние новости