Нідерландська компанія Royal De Heus купує українського виробника комбикормів D-Mix

19.03.2019 | 14:15

(AgroTimes з посиланням на Інтерфакс-Україна) Нідерландська компанія Royal De Heus підписала угоду щодо купівлі мажоритарної частки в українському виробнику комбікормів D-Mix (Львівська область). Про це повідомляється на сайті Royal De Heus.

Закрити операцію планується в ІІ кварталі 2019 року. Спільне підприємство здійснюватиме діяльність під торговою маркою Koudijs Ukraine.

D-Mix виробляє концентрати спеціалізованих кормів і комбікормів для птиці, свиней, великої рогатої худоби та кролів. Виробнича потужність підприємства – 80 тис. тонн переробки соняшнику і соєвих бобів, фактичний обсяг переробки – 50 тис. тонн. Незабаром D-Mix почне будівництво заводу з виробництва преміксів. Очікуваний термін введення в експлуатацію – початок 2020 року. За даними компанії, управління спільним підприємством здійснюватиме нинішній власник D-Mix Федір Шопський.

За інформацією на сайті D-Mix, компанія з 2009 року співпрацює з голландською Koudijs Animal Nutrition, дочірньою компанією Royal De Heus. Компанія De Heus – міжнародний виробник і експортер повної лінійки преміксів, концентратів і повнораціонного корму. Koudijs Animal Nutrition має власні дослідницькі центри, лабораторії і заводи з виробництва преміксів, добавок і готових кормів.

Другие новости раздела

Последние новости