Середа на світових біржах закінчилася різноспрямоване. Цукор стрімко подорожчав

18.10.2018 | 12:07

Вчора на біржах зернові дешевшали, соя та продукти символічно подорожчали, а цукор показав стрімке цінове ралі.

Ціни в Чикаго на кукурудзу закінчили день в червоній зоні, хоча здешевлення було суто символічним. Новин для цього ринку не було. На біржах проходили звичайні технічні операції.

Ціни на сою на СВОТ символічно подорожчали, що більше схоже на технічні коливання. Трохи більше за сою піднявся в ціні соєвий шрот. Пальмова олія стрімко подорожчала до максимуму за багато тижнів на ідеї, що скоро стрімко зросте попит на біо-дизель. Китай продав з державного резерву сою в обсязі 97 тисяч тонн або 96% від запропонованого обсягу.

По пшениці ціни знизилися на прогнозі погоди для США, де обіцяють суху погоду з помірними температурами. Це дасть можливість американським фермерам прискорити посів озимої пшениці.

Ціни на білий цукор та цукор-сирець на біржах з обох боків океану стрімко зросли на відсутності гарних новин. Саме так – усі уважно слідкують за збільшенням обсягів цукру на експорт із Індії, яких немає. І трейдери з брокерами пам’ятають, що в Бразилії виробництво цукру в поточному сезоні значно менше, ніж рік тому. Крім того, пару тижнів тому пройшла інформація, що через посуху вихід цукру з тростини в Бразилії менший приблизно на чверть – з тих пір немає новин, що ситуація поліпшується. Отак без новин ринки стрімко зростають. Схоже, цукор має шанси на зростання протягом наступного місяця. Спостерігаємо.


Перейти до повного тексту

Другие новости раздела

Последние новости