Вчора на усіх біржах усі позиції відкотили назад

17.10.2018 | 17:21

Вчора усі біржові ціни опинилися в червоній зоні. Дехто фіксував прибутки, а хтось оптимізував портфелі. Фіксація прибутків пройшла і по цукру на двох основних біржах.

Ціни в Чикаго на кукурудзу закінчили день в червоній зоні, хоча прогноз погоди в США обіцяє суху погоду, яка може допомогти в прискоренні збору врожаю.

Ціни на сою на СВОТ у вівторок теж зазнали втрат. Прогноз погоди в США як і для кукурудзи сприятливий. Світовий попит стабільний, питання в цінах.

По пшениці не було особливих новин, тому пшениця трималася загального тренду на зниження цін. Посівна в США виконана на 65% від запланованого, що на 2% менше від середніх темпів.

Ціни на білий цукор та цукор-сирець на біржах вчора закрився в червоній зоні. Була фіксація прибутків. Ринок очікує збільшення пропозицій цукру від Індії та пам’ятає про зменшення виробництва цукру в Бразилії, де заводи краще роблять етанол ніж цукор. Укріплення бразильського реалу до долару США, очікування другого туру президентських виборів в Бразилії теж впливають на настрої трейдерів і брокерів на біржах з обох боків океану.


Перейти до повного тексту

Другие новости раздела

Последние новости