У вівторок біржи були відносно спокійними окрім цукрових контрактів

10.10.2018 | 18:09

Вчора основні світові майданчики agri-commodities були майже стабільними з невеликими коливаннями цін. За відсутністю фундаментальних новин коливання були незначними і на перше місце вийшла інформація про новий врожай кукурудзи та сої в США.

Вчора трейдери скидали контракти на кукурудзу (Чикаго) перед звітом USDA, який заплановано на четвер. Крім того, на ринок кукурудзи тиснули темпи збирання врожаю в США, де 34% посівних площ вже зібрано (проти 26% в середньому на цю дату).

Темпи збирання сої в США (36% проти 32% в середньому) теж тиснули на ціни. Соя потягнула за собою і шрот, хоча темпи експорту шроту із США достатньо високі.

Фьючерси на пшеницю усіх класів зросли та технічних операціях трейдерів – іде оптимізація портфелів. Притік нових грошей на ринки agri-commodities теж впливають на ціни, спекулянти поспішають сформувати свої портфелі на думці, що аграрна сировина недостатньо оцінена.

Ціни на білий цукор та цукор-сирець продовжили зростання в Лондоні та Нью-Йорку. Бразилія зменшила обсяги продажу цукру на тлі президентських виборів. У неділю пройшов перший тур, в якому переміг правий кандидат (що непогано для реалу, але зменшує експортні потоки Бразилії). Тепер Бразилія очікує другого туру і ціни на цукор будуть і надалі зростати, але факт, що світове виробництво перевищує попит залишився.


Перейти до повного тексту

Другие новости раздела

Последние новости