В четвер біржи повністю пішли в червону зону

14.09.2018 | 16:19

На всіх аграрних біржових майданчиках ціни на ф’ючерси обвалилися. Спекулянти активно оптимізують свої портфелі під впливом прогнозів USDA. Крім того, USDA оновило свої прогнози щодо середніх за рік farm prices в США, і все в мінус, трейдери відповіли адекватно.

По цукру цілий тиждень спекулянти брали до уваги посушливу погоду в Бразилії. Але пішов дощ і ціни пішли в червону зону. А ось на фізичному ринку цукор-сирець та білий цукор в портах Бразилії за вчора стрімко подорожчали на $12,5.

Контракти на кукурудзу на Чикаго в четвер подешевшали. USDA зменшило прогноз середніх за рік farm prices в США до $137,8 за метричну тонну. Китай продав з резерву на аукціоні 2,9 млн тонн кукурудзи, або 73% від запропонованого обсягу. Rosario Grain Exchange передбачає врожай кукурудзи в Аргентині в обсязі 43 млн тонн, що на 2 млн менше попереднього прогнозу.

Контракти на сою та шрот на Чикаго подешевшали, олія не змінилася в ціні. USDA зменшило прогноз середніх за рік farm prices в США до $316 за метричну тонну.

Ф'ючерси на пшеницю на усіх основних пшеничних майданчиках знову подешевшали під тиском реальних факторів впливу. USDA зменшило прогноз середніх за рік farm prices в США до $187 за метричну тонну.

Ф'ючерси на білий цукор (Лондон) та цукор-сирець (Нью-Йорк) в четвер подешевшали. Білий цукор зазнав більших втрат, ніж сирець. Схоже, це короткочасний вплив кліматичного фактору в Бразилії. Принаймні, до кінця жовтневого ф'ючерсу ще далеко, цінове ралі може трапитися будь-коли без нової порції негативних новин. 

Повний текст

Другие новости раздела

Последние новости