В перший день поточного тижня ціни на пшеницю стрімко подорожчали

11.09.2018 | 17:07

В перший день поточного тижня ціни на пшеницю показали ривок. Але причиною є звичайні технічні операції біржових спекулянтів по покриттю вересневого ф’ючерса. Усі інші agri-commodities теж подорожчали на технічних операціях без фундаментальних новин. Можна очікувати, що наступний тиждень почнеться з падіння цін по усіх товарних групах. 

Контракти на кукурудзу на Чикаго в понеділок знову символічно подорожчали на технічних операціях. На минулому тижні спекулянти мали на руках чисті короткі позиції по кукурудзі на Чикаго в кількості 56,8 тисяч контрактів, що майже не змінне з попереднього тижня. Схоже трейдери визначилися з ціною на кукурудзу.

Контракти на сою та шрот на Чикаго подорожчали. Спекулянти збільшили свої чисті короткі позиції на 9000 контрактів, граючи на зниження цін. Китай в серпні імпортував 9,15 млн тонн сої, що на 14,4% більше показників липня 18.

Ф’ючерси на пшеницю на усіх основних пшеничних площадках стрімко подорожчали. Трейдери почали покривати свої довгі контракти, зменшуючи їх кількість. Так, на минулому тижні кількість довгих контрактів по пшениці на Чикаго було зменшено на 8,4 тисячі та в Канзасі (HRW) – на 6,2 тисячі контрактів.

Ф'ючерси на білий цукор (Лондон) та цукор-сирець (Нью-Йорк) в перший день тижня закрилися в зеленій зоні на технічних операціях біржових спекулянтів. Позитивних новин поки що немає, негативні новини та прогнози вже враховані ринком. Поки що спекулянти в Лондоні приділяють більше уваги каві ніж цукру, по якому ідуть суто технічні оборудки.

Перейти до повного тексту

Другие новости раздела

Последние новости