Вчора на біржах день пройшов спокійно

03.08.2018 | 14:34

Спекулянти вчора проявляли мінімум активності. Хіба що протягом торгової сесії пройшла фальшивка про заборону експорту пшениці із України. В результаті були сильні коливання, але потім все заспокоїлось.

Контракти на кукурудзу на Чикаго вчора відіграли втрати середи на відсутності негативних новин.

Контракти на сою та шрот на Чикаго подешевшали. Спекулянти все ще беруть до уваги невизначеність в суперечках між США та Китаєм.

Ф’ючерси на пшеницю на Чикаго, в Канзасі та Міннеаполісу подорожчали на 2 – 6 центів за бушель до трирічного максимуму. Посуха в багатьох країнах та зниження обсягів врожаїв все ще впливає на ринки.

Ф’ючерси на білий цукор (Лондон) та цукор-сирець (Нью-Йорк) перервали негативну тенденцію останніх двох тижнів. Трейдери позитивно сприйняли намагання уряду Індії укласти домовленості з урядами Китаю, Бангладеш, Індонезії та Малайзії на поставку цукру-сирцю. Принаймі індуси розраховують, що в Китай може бути поставлено 1,5 – 2 млн тонн сирцю. Це виглядає дещо дивним – Китай ввів величезне імпортне мито на цукор. А Індонезія обіцяє імпорт цукру із Індії якщо Делі зменшить імпортне мито на пальмову олію. Поки що є тільки намагання без результату, але і такі новини добре для депресивного ринку. 

Перейти до повного тексту⇒ 

Другие новости раздела

Последние новости