Заводи Ostchem виробили 1,5 млн т міндобрив

22.12.2017 | 11:52

За 11 місяців 2017 року три заводи з виробництва мінеральних добрив Ostchem (Черкаський «Азот», «Рівнеазот» та Сєвєродонецьке об'єднання «Азот») виробили 1,48 млн т азотних добрив для українського АПК.

Про це повідомляє НАЦУ "Укрцукор" із посиланням на прес-службу Group DF.

«За 11 місяців 2017 років три заводи з виробництва мінеральних добрив Ostchem (об'єднує підприємства азотної хімії Group DF) — Черкаський «Азот», «Рівнеазот» і Сєвєродонецьке об'єднання «Азот» — виробили 1,48 млн т азотних добрив для українського АПК. Завдяки підтримці з боку уряду, і в тому числі введенню МЕРТ антидемпінгових мит щодо деяких російських виробників добрив, із червня 2017 роки після тривалого простою холдингу Ostchem вдалося запустити заводи і відновити виробництво добрив», — йдеться у повідомленні.

У даний час заводи Ostchem продовжують працювати в нормальному режимі і вже почали підготовку до весняної посівної кампанії 2018 року, так як забезпечення українських аграріїв для підприємств Ostchem як і раніше залишається пріоритетом номер один.

«За оцінками аналітичного департаменту Ostchem, до весняної посівної 2018 року заводи Ostchem готові виробити близько 2,5 млн т добрив, чого повинно бути достатньо для задоволення потреб українського АПК», — йдеться в повідомленні.

Другие новости раздела

Последние новости