НІБУЛОН допоможе налагодити зернову логістику в Єгипті

20.12.2017 | 11:03

Продовольча сільськогосподарська організація ООН (ФАО) і компанія «НІБУЛОН» 6 грудня 2017 в Каїрі (Єгипет) підписали меморандум про співпрацю з метою підвищення ефективності роботи єгипетських компаній, які займаються виробництвом зернових, їх зберіганням і транспортуванням.

Як йдеться у повідомленні компанії, церемонія підписання відбулася в рамках форуму «Сприяння постійним інвестиціям в продовольчу безпеку Єгипту».

В рамках співпраці компанія «НІБУЛОН» поділиться знаннями і досвідом шляхом проведення спільних заходів і нарад, організованих ФАО, зі зберігання зерна, логістики і транспортування; шляхом участі компанії в діалозі з питань політики через галузеві асоціації, державно-приватні робочі групи та інші механізми; виявлення інвестиційних потреб і можливостей в зерновому секторі.

Крім того, компанія буде брати участь в галузевих тренінгах в Єгипті і Сербії щодо вдосконалення зберігання зерна та логістики для молодих фахівців; міжнародних стандартів відбору зразків зерна і аналізів для інспекторських служб у Єгипті при повній підтримці представництва ФАО в країні.

«Ця угода - ще один важливий крок, спрямований на активізацію зусиль по розширенню діяльності ФАО щодо викорінення голоду та поліпшення продовольчої безпеки в регіоні», - заявив заступник генерального директора, головний представник ФАО на Близькому Сході і в Північній Африці Абдессалам Улд Ахмед.

Він підкреслив, що технічний досвід компанії «НІБУЛОН» однозначно допоможе поліпшити зберігання продуктів харчування і логістику, знизити втрати продукції. Також ця співпраця додає важливий елемент в досягненні цілей сталого розвитку в регіоні.

«Є потенціал для поліпшення, але потрібно докласти багато зусиль для поліпшення умов зберігання зерна, транспортування, відбору проб і аналізів, щоб народи Єгипту та сусідніх країн отримали від цього користь», - підкреслив Абдессалам Улд Ахмед.

У свою чергу, генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський наголосив на необхідності рішуче діяти в боротьбі з недоїданням і голодом, якого «не повинно бути в світі, в якому ми всі живемо.

«Сьогодні« НІБУЛОН »готовий поділитися своїми знаннями з підвищення продуктивності на всіх рівнях поставки зерна з ФАО і її партнерами, щоб ми могли просунутися в досягненні нашої спільної мети - миру без голоду», - додав гендиректор «НІБУЛОНа».

Перебуваючи з діловим візитом в Єгипті, делегація «НІБУЛОНа» також відвідала Міністерство постачання і внутрішньої торгівлі Єгипту, де обговорила питання участі компанії в інвестиційних проектах, спрямованих на розвиток портової інфраструктури, елеваторної ємності і річкової навігації по Нілу, для підвищення ефективності внутрішньої логістики і забезпечення стійкої продовольчої безпеки в Єгипті.

Джерело: офіційний сайт компанії НІБУЛОН

Другие новости раздела

Последние новости