ДПЗКУ продовжує програму заставних закупівель зерна

30.11.2017 | 10:24

Державна продовольчо-зернова корпорація України продовжує проводити програму закупівель зерна за подвійними складськими свідоцтвами. Про це повідомив в.о. голови правління корпорації Дмитро Гавриш, - інформує Мінагрополітики із посиланням на прес-службу ПАТ «ДПЗКУ».

«У ДПЗКУ наразі діє програма закупівель зерна за подвійними складськими свідоцтвами. Такий вид закупівель є взаємовигідним як для корпорації так і для постачальників зерна особливо в осінньо-зимовий період, коли традиційно зростають закупівельні ціни на зерно», - наголосив Дмитро Гавриш.

За його словами, фінансування за заставними закупівлями здійснюється під фактично зібране зерно, яке зберігається на одній із філій ДПЗКУ. Це один з видів закупівель із здійсненням авансових платежів за зерно.

Після укладання договору поставки та оформлення подвійного складського свідоцтва, корпорація сплачує постачальнику 70% від діючої закупівельної ціни. Договір діє 90 календарних днів, протягом яких ціна зростає і сільгоспвиробник може зафіксувати найбільш привабливу ціну, яка буде діяти цей проміжок часу та остаточно переоформити зерно на ДПЗКУ. Після цього сільгоспвиробник отримає доплату з розрахунку такої ціни і відповідно отримає додатковий прибуток.

Нагадаємо, що для учасників даної програми діє пільгова ставка на зберігання заставної партії зерна на відповідній філії ДПЗКУ, яка становить 0,60 грн за 1 тонно-день.

Другие новости раздела

Последние новости