«Астарта» підпише кредитний договір на 25 млн дол. з ЄІБ

15.11.2017 | 09:37

Агропромхолдинг «Астарта-Київ», найбільший в Україні виробник цукру, чекає підписання кредитного договору на 25 млн дол. з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).

Про це повідомляє сайт НАЦУ "Укрцукор" із посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Ми очікуємо найближчим часом підписання з Європейським інвестиційним банком кредитного договору. Розмір кредиту може скласти близько 25 млн дол.», — повідомив фінансовий директор холдингу, Віктор Гладкий.

За його словами, можливі інвестиції на наступний рік складуть близько 80 млн дол.

«Фінансування буде здійснюватися частково за рахунок власних коштів, частково — за рахунок інвестиційних коштів, які ми отримаємо від міжнародних банків», — уточнив Віктор Гладкий.

Нагадуємо, в кінці вересня 2017 року ЄІБ затвердив для «Астарти» кредитний проект на розвиток зернової і цукрової інфраструктури.

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) в кінці жовтня 2017 року виділив «Астарті» кредит в розмірі 25 млн дол. терміном на сім років на будівництво і придбання цукрових і зерносховищ. Проект передбачає будівництво і придбання шести зерносховищ загальною потужністю 480 тис. т, будівництво сховища цукру загальною ємністю 50 тис. т.

За інформацією ЄБРР, загальна вартість проекту оцінюється в 83,1 млн дол.

Другие новости раздела

Последние новости