На фабриці Roshen масових звільнень немає - Порошенко

08.11.2013

Народний депутат України, власник корпорації Roshen Петро Порошенко заявив, що на ключовій фабриці Roshen, розташованій у Вінниці, масових скорочень персоналу немає, а відбувається лише скорочення сезонного набору.

Про це Порошенко повідомив журналістам сьогодні, 7 листопада, коментуючи інформацію, що з'явилася у низці ЗМІ про те, що на згаданому підприємстві Roshen проходять масові скорочення співробітників.

"Ви можете поїхати подивитися у Вінницю. Якщо скорочуються 50-70 осіб в плані сезонного набору - люди виготовляли, наприклад, новорічні подарунки, і потім їх відправили у відпустки - це живий процес на будь-якому підприємстві переробної промисловості", - резюмував нардеп.

Крім того, нагадаємо, що про звільнення на Вінницькій фабриці ЗМІ писали ще на початку серпня. Зазначалося, що на ключовому заводі корпорації через проблеми з експортом продукції в РФ під скорочення потрапили близько 400 працівників.

Нагадаємо, до складу корпорації Roshen входять чотири українські фабрики - Київська, два виробничі майданчики у Вінниці, Маріупольська і Кременчуцька . На Вінницькій кондитерській фабриці до виникнення проблем з експортом продукції працювалиблизько 2000осіб.

Зазначимо, 5 листопада міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк заявив, що країна повторно запросить фахівців Росспоживнагляду для інспекції кондитерських фабрик корпорації Roshen.

Нагадаємо, що Росспоживнагляд заборонив постачання до Росії шоколаду і цукерок, вироблених на чотирьох українських фабриках Roshen у липні поточного року через претензії до якості продукції.

Пізніше, в середині серпня, на переговорах у Москві тоді ще керівник Росспоживнагляду Геннадій Онищенко і міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк домовилися про механізм повернення кондитерської продукції Roshen на ринок Росії.

Тоді була запланована інспекція чотирьох українських підприємств фахівцями Росспоживнагляду. Після інспекції відомство готове було допустити українську продукцію на ринок РФ, але з контролем кожної партії. Звернемо увагу, що Росспоживнагляд 22-25 жовтня інспектував фабрики корпорації Roshen.

Вже 27 жовтня колишній керівник Росспоживнагляду, помічник прем'єр-міністра РФ Геннадій Онищенко заявив, що перевірка української кондитерської фабрики Roshen не задовольнила російських фахівців, залишивши "гнітюче враження".

Зокрема, зауваження Росспоживнагляду зводилися до застарілих нормативів, на основі яких виготовляється продукція Roshen, її невідповідності санітарним вимогам Росії з низки мікробіологічних показників.

Додамо, напередодні міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов повідомив, що Україна вже почала консультації в СОТ для захисту інтересів вітчизняних кондитерів.

Корреспондент

Последние новости